Hizmetlerimiz

Sizi Temiz Enerjiyle Güçlendiriyoruz.

Güneş Enerjisi Kurulum ve Bakım Hizmetleri

Uzmanlık alanımız başta hibrit, şebeke bağlantısız ve şebeke bağlantılı ges projeleridir. Projeleriniz alanında tecrübeli ekiplerimiz tarafından titizlikle yönetilen süreç doğrultusunda yatırımın tüm aşamalarında bize emanet.

GES Mühendislik Yedek Parça Tedarik

Des Enerji olarak, güneş enerjisi sistemlerinizin kesintisiz ve verimli bir şekilde çalışması için ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaları sağlamak için buradayız. Güneş enerjisi santrallerinizin veya diğer yenilenebilir enerji projelerinizin performansını maksimize etmek için gerekli olan yedek parçaları temin etme konusunda uzmanız.

Solar Aydınlatma Ekipmanları ve Projeleri

Uzun yıllar bilgi ve tecrübe birikimimizin sonucu sizlerle buluşturmuş olduğumuz Koala Aydınlatma‘nın Des Enerji markası olduğunu biliyor muydunuz? Kablosuz, elektriksiz, zahmetsiz, kesintisiz ve çevreci aydınlatmanın öncüsü Koala Aydınlatma.

Güneş Enerjisiyle Hayatınızı Aydınlatın.

Design & Energy Solutions

Mühendislik, kurulum & bakım, yedek parça tedarik konularında güvenilir partneriniz olmak için yola çıktık. DES, kurulduğu günden bu yana çağdaş teknolojilerden faydalanarak yenilenebilir enerji çatısı altında birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Danışmanlık Hizmetleri

Des Enerji, ihtiyacınız olduğunda satın alma, projelendirme vb. tüm ihtiyaçlarınız için uzmanlığını hizmetinize sunar. Ayrıca, projenizin gereksinimlerine uygun olarak, izinlerin alınması, resmi prosedürlerin takibi ve idari işlemler konusunda destek sağlarız.

Rüzgâr Ölçüm Hizmetleri

Rüzgâr enerjisi santrallerinin ön fizibilite ve performans ölçümleri için kurulan RÖD (rüzgar ölçüm direkleri) kurulum, yedek parça, izin ve resmi prosedürler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin !

İhtiyaçlarınızı Dinliyor, Size Uygun Çözümler Sunuyoruz.

Aklınızda Bir Proje mi var?

Hemen Bizimle İletişime Geçin